Новини
Гематологічний аналізатор Mindray - якісний прилад за доступною ціною!
20.11.2020
ХЛР - єдиний офіційний постачальник обладнання Mindray для in-vitro діагностики!

Чому варто купити гематологічний аналізатор Mindray?

  • По-перше, Ви можете обрати аналізатор, що буде відповідати вашим вимогам. Ми пропонуємо 3 diff та 5 diff прилади з різною продуктивністю.
  • По-друге, вигідні умови придбання. Статус офіційного дистриб'ютора дає можливість надавати доступні ціни та можливість придбання під реагентний контакт (5 diff моделі).
  • По-третє, офіційна сервісна підтримка на всіх етапах співпраці. Ми консультуємо та навчаємо наших клієнтів, встановлюємо обладнання та надаємо повноцінний комплекс обслуговування, навіть після завершення сервісного періоду.

Який обрати гематологічний аналізатор: 3 diff чи 5 diff?

Гематологічний аналізатор 3 diff доречний для динамічного спостереження (моніторингу) за станом лейкоцитарної формули, але не для скринінгу норми та патології.

Призначений для медичних лікувально-профілактичних установах І рівня надання медичної допомоги (ЦПМД, поліклінічні відділення, відділення профілактичних оглядів тощо.

5 diff аналізатор призначений для медичних лікувально-профілактичних установах ІІ-IV рівня надання медичної допомоги (стаціонарні відділення, спеціалізовані гематологічні, онкологічні та інші профільні відділення, медичні центри або медичні установи І рівня надання медичної допомоги з великим щоденним потоком пацієнтів (понад 100).

На відміну від 3 diff, дозволяє проводити скринінг норми та патології, завдяки вбудованій програмі виявлення локалізації патологічного параметра. Завантажте характеристики усіх гематологічних аналізаторів Mindray, та оберіть свій!

ЗАВАНТАЖИТИ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Зверніть увагу! 5 diff моделі Mindray можна отримати безкоштовно за реагентним контрактом!

Для отримання комерційної пропозиції або замовлення:

  • Надішліть запит на info@pmsd.com.ua
  • Вкажіть назву медичного закладу або код ЄДРПОУ 
  • П.І.П. контактної особи
  • Мобільний телефон

 Або зв’яжіться зі своїм менеджером!