Блог
Вчені пов'язали смертність від коронавіруса з дефіцитом вітаміну D
07.05.2020
Нестача вітаміну D в організмі може бути причиною високої смертності від коронавіруса COVID-19 в таких країнах, як Іспанія, Італія і Швейцарія, особливо у літніх людей, вважають вчені з Фонду лікарні королеви Єлизавети і Університету Східної Англії.

Дослідження опубліковане в журналі Research Square.

Фахівці проаналізували співвідношення середнього рівня вітаміну D серед жителів 20 держав Європи зі статистикою смертності від COVID-19 в цих країнах. «Особливо низький рівень вітаміну D спостерігається у жителів Іспанії, Італії та Швейцарії», - наголошується в дослідженні. Найчастіше його недолік зустрічається у літніх людей, у яких хвороба частіше протікає особливо важко.

З графіку ми можемо побачити, що при достатньому рівні вітаміну D в організмі (30 мг/мл і вище) хвороба протікає у легкій формі, без ускладнень у 96% випадків. Тоді як, при недостатньому рівні (20 нг/мл і менше) критичних випадків 52%!!!!

Джерело інформації https://www.researchsquare.com/article/rs-21211/v1

The role of Vitamin D in the prevention of Coronavirus Disease 2019 infection and mortality

Рішення від Mindray - ІХЛА аналіатор CL-900i

Для визначення рівня вітаміну D в організмі, Mindray пропонує використання хемілюмінесцентного методу на ІХЛА аналізаторі CL-900i.

Аналізатор можна Отримати безкоштовно, після укладення реагентного договору. Потрібно витрачати кошти лише на забезпечення роботи приладу, тобто тільки на реагенти.

Крім того, протоколи ВООЗ рекомендують включати серологічну діагностику при лікування та діагностиці COVID-19. Данний тест можна виконувати на ІХЛА аналізаторі CL-900i

Читати детально про Серологічна діагностика COVID-19