Блог
Перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що проводяться в рамках медичних послуг із надання ПМСД
27.08.2019
Згідно з наказом МОЗ №504 перед ПМСД стоять завдання з проведення в рамках свого медичного закладу обов’язкового переліку інструментальних і лабораторних діагностичних досліджень.

Пропонуємо детально розглянути кожен вид діагностичного дослідження (із переліку обов’язкових) і ознайомитися з рішеннями щодо їх забезпечення.

Лабораторні діагностичні дослідження

  • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

Для аналізу використовують зразок крові (венозної або капілярної). Необхідний обсяг біологічного матеріалу складає усього 9 мкл крові, що є великою перевагою при роботі в педіатрії.

Даний вид аналізу необхідний для виявлення патологічного процесу в організмі та моніторингу стану пацієнта в процесі його лікування.

Ми пропонуємо рішення у вигляді двох моделей автоматичних гематологічних 3-diff аналізаторів виробництва компанії Mindray – ВС-20S і ВС-30S (читати детальніше).

  • Загальний аналіз сечі.

Проводиться в комплексі обовязкового первинного обстеження для діагностики патологічних станів.

Ми пропонуємо рішення у вигляді аналізатора сечі виробництва компанії Mindray – UA-66. Надійний робочий інструмент з тест-смужками, що вже добре зарекомендував себе на медичному ринку й ідеально підійде для ЦПМСП (читати детальніше).

  • Біохімічні показники крові (рівень глюкози і холестерину).

Важливі показники для первинної діагностики патологічних станів. Забір біологічного матеріалу (зразок венозної або капілярної крові) здійснюється з пальця натщесерце.
Ми пропонуємо рішення у вигляді двох моделей біохімічних аналізаторів: напівавтоматичного біохімічного аналізатора виробництва компанії Mindray – BA-88А та автоматичного біохімічного аналізатора виробництва компанії Mindray – BS-240.
Вибір конкретної моделі приладу для будь-якого виду аналізу залежить від потреб Вашої лабораторії й завдань, які Ви будете вирішувати (читати детальніше).

 

Інструментальні діагностичні дослідження

  • Вимірювання артеріального тиску.

Одним із важливих критеріїв оцінки серцево-судинної діяльності організму є показник артеріального тиску.

Ми пропонуємо рішення для швидкого і точного вимірювання рівня артеріального тиску у вигляді різних моделей тонометрів – механічних, електронних автоматичних та електронних напівавтоматичних. ЗАВАНТАЖИТИ КП

  • Електрокардіограма.

Дослідження, при якому можна отримати електрокардіограму, називається електрокардіографією (метод реєстрації електричних полів, які утворює серцевий мяз при роботі). Приводом для проведення даної діагностики є скарги на болі в області серця. Також дане обстеження повинні проходити пацієнти, що входять до групи ризику: жінки після 50 і чоловіки після 40 років.

Ми пропонуємо рішення для інструментальної діагностики в кардіології у вигляді декількох моделей електрокардіографів. ЗАВАНТАЖИТИ КП

  • Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.

Вимірювання показників росту, ваги та інших лінійних розмірів тіла входять до списку показників фізичного розвитку людини. Шляхом вимірювання росту, збільшення ваги, а також пропорційності тіла визначають біологічну зрілість у дітей. Особливо важливі ці показники для немовлят і дітей дошкільного віку. Фізичні параметри допоможуть діагностувати ряд захворювань і у дорослих, таких як ожиріння, гігантизм, карликовість.

Ми пропонуємо рішення для вимірювання ваги, росту, окружності талії у вигляді ростоміру, рулеток медичних, вагЗАВАНТАЖИТИ КП.

  • Швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити.

Скоротити час на проведення аналізу і в максимально швидкі терміни отримати результат – ідеальне рішення для ЦПМСП.  У нас Ви зможете придбати всі необхідні тести в будь-якій кількості за доступною ціною. ЗАВАНТАЖИТИ КП

Як бачите, перелік лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що проводяться в рамках медичних послуг із надання ПМСД, невеликий. Рішення по кожному можна замовити у нас – і отримати максимально вигідні умови співпраці!