Блог
Відміна повірки медичного обладнання. Законодавча база
09.09.2019
10 липня 2019 року Уряд України опублікував на офіційному сайті інформацію про відміну Постанови Кабміну №94 від 13 січня 2016 року. Це означає, що після ухвалення нової Постанови (через 6 місяців) медичні вироби із функцією вимірювання, у тому числі для діагностики in-vitro, не підлягатимуть повірці.

Ознайомитися з оригіналом Постанови КМУ №598 від 10.07.2019 «Про внесення змін до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки» можна на сайті КМУ.

На які прилади розповсюджується Постанова

Відповідно до вище описаних змін дія Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки на медичне обладнання не розповсюджується. А отже, оцінка відповідності цьому Технічному регламенту не є обов’язковою для виробів медичного призначення.

Чи підпадають лабораторні аналізатори під дію цієї Постанови?

Так, аналізатори належать до медичних виробів із функцією вимірювання, тому теж не підлягають обов’язковій повірці.

Відтепер придбати обладнання Mindray стало ще простіше!

Аналізатори гематологічні, біохімічні, сечі, імунологічні тощо більше не потребують повірки. А це означає, що робота Вашого закладу стане автоматизованою, простішою, з максимальною швидкістю отримання результатів. Чи не привід замислитися про придбання?

ПЕРЕЙТИ ДО ТАБЕЛЮ ОСНАЩЕННЯ