Блог
Новий суперпотужний біохімічний аналізатор від Mindray!
10.04.2020
Своєчасно та правильно поставлений діагноз – це запорука успішного лікування та швидкого одужання! Ефективне діагностування можливе, зокрема, завдяки біохімічному аналізу крові – одному з найпоширеніших досліджень для перевірки стану внутрішніх органів та функціонування систем організму.

В клінічних умовах спектр виконуваних досліджень, точність результату та продуктивність - є основними характеристиками обладнання, від якого залежить правильний діагноз!

Чим може здивувати новий біохімічний аналізатор BS-430 від Mindray?

Бренд Mindray давно став взірцем високих стандартів за розумну ціну!

Нова модель біохімічного аналізатора BS-430 забезпечує дослідження всіх, затребуваних на даний час в клінічній практиці,  біохімічних показників, виконує їх на високому рівні достовірності та з максимально економним використанням реагентів.

Має найменші об’єми проби та реакційний об'єм - всього 1,5 мкл та 100 мкл відповідно, що на сьогодні найменші показники серед аналогічних моделей інших виробників.

Це неймовірно, але даний біохімічний аналізатор здатний виконувати 420 фотометричних тестів на годину та до 626 тестів на годину з ISE.

Він має зручне русифіковане програмне забезпечення, об'єднує практичні функції та дуже простий у використанні. Навчитись працювати на приладі зможе кожен працівник лабораторії!

Меню тестів для аналізатора BS-430 включає 10 системних панелей досліджень:

 • печінкову
 • ниркову
 • кардіологічну
 • діабетичну
 • мікроелементи і анемії
 • ліпідну
 • імунну
 • ревматичну
 • панкреатичну
 • легеневу 

Всі параметри в аналізаторі автоматично валідуються, що гарантує максимальне забезпечення достовірності  результатів  досліджень.

Інтелектуальний відбір проб HbA1c

В біохімічному аналізаторі BS-430 використовується технологія інтелектуального відбору проб HbA1c, яка дозволяє автоматично готувати гемолізат для зразків цільної крові, тим самим скорочуючи час проведення тесту і усуваючи будь-які ризики, пов'язані з біологічною небезпекою або будь-які помилки при ручному управлінні. Аналізи ферментативного методу на основі Mindray HbA1c із застосуванням спеціальної протеази і фруктозілпептідоксідази (FPOX) добре корелюють з методом ВЕРХ. Доведено, що ферментативний метод має високу точність, специфічність і володіє кращими характеристиками, щоб уникнути перешкод від дереватов гемоглобіну, і його можна відстежити з еталонними методами IFCC / NGSP

Додаткові привабливі функції біохімічного аналізатора BS-430?

 1. Аналізатор має систему точного дозування – спеціально оброблені дозатори оснащені декількома технологіями для забезпечення точності і надійності.
 2. Ефективна система промивання - внутрішня і зовнішння система промивання зменшує перенос проби. Попередньо підігріта деіонізована вода і миючий засіб забезпечують чистоту кювет.
 3. Інтелектуальна система змішування - крокові двигуни з контролем швидкості оптимізують ефект змішування.
 4. Удосконалена  технологія  решітчастого фотометра ефективно зменшує розсіяне світло і підвищує точність вимірювання результатів випробувань. Точкове джерело світла дозволило знизити реакційний об'єм до 100 мкл.
 5. Значно подовжується термін служби лампи за допомогою функції автоматичного "сну" (автоматичне відключення).
 6. Надійна система температурного режиму. Технологія прямого нагріву твердої речовини, яка не потребує обслуговування, стабілізує температуру реакції при 37 ° C. 24-годинне охолодження підтримує температуру блоку для реагентів в межах від 2 до 8 ° C

Всі функції, якими наділений біохімічний аналізатор BS-430 спрямовані на оптимізацію процесів в лабораторії, зменшення часу проведення досліджень, а також мінімізацію помилок.

HLR надає комплексне обслуговування обладнання, разом з обладнанням ми постачаємо контролі, реагенти, калібратори та необхідні витратні матеріали. Оригінальні реагенти гарантують високу продуктивність і якість досліджень та мінімальну собівартість тесту (від 8 до 10 центів USD).

Обирайте найкраще!

Завантажити КП