Блог
Державні фінансові гарантії 2020 медичного обслуговування населення.
05.02.2020
З квітня 2020 року НСЗУ почне закуповувати медичні послуги у мед.закладах з надання первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої), паліативної, медичної реабілітації і екстреної медичної допомоги згідно державних фінансових гарантій медичного обслуговування.

Роль НСЗУ

Процедура закупівлі медичних послуг передбачатиме дотримання лікувальними закладами умов надання послуг та специфікацій на конкретні послуги/групи послуг, тобто вимоги.
Тому НСЗУ виступає в ролі наглядача для забезпечення ефективного використання бюджетних коштів, а також платника за необхідні для пацієнтів якісні та безпечні медичні послуги, в рамках бюджету програми.

Перегляньте Вимоги до надання медичних послуг за програмою медичних гарантій.

Що дає укладений договір з НСЗУ?

Оплата послуг буде проводитись згідно з договором укладеним між медичним закладом і НСЗУ. «Гроші ідуть за пацієнтом», по такому принципу будуть виплачуватись гроші медичним закладам. Це означає, що за кожну надану послугу пацієнту заклад отримає гроші.
Зверніть увагу! Тільки за наявності підписаної декларації з центром первинної медико-санітарної допомоги та направлення від терапевта, сімейного лікаря або педіатра.

Укладання договору з НСЗУ, обов’язкові умови.

  • Перейти на форму власності КНП
  • Підключитись до ЦБД УСОЗ через встановлений МІС
  • Наявність в закладі комп’ютерів, планшетів або смартфонів
  • Мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики
  • Підписати договір з НСЗУ

Чи зміниться щось для медичних працівників які працюють у закладах, що підпишуть договір з НСЗУ?

Працівники закладів повинні мати підтверджену кваліфікацію згідно з чинним законодавством України, а також підвищувати кваліфікацію за програмою безперервного професійного розвитку лікарів.

Ми підготували для Вас комерційні пропозиції на обладнання, що можемо поставити за даними вимогами і специфікаціями (буде ще доповнятися)

Попри всю складність виконання необхідних вимог, Державні фінансові гарантії 2020 мають позитивно вплинути не тільки на рівень і якість медичних послуг, ай сприяти покращенню умов праці для медиків.