Компанія HLR
Більше 23 років забезпечує лабораторії різних галузей необхідною продукцією.

Підрозділ медицини компанії HLR спеціалізується на комплексному оснащенні та сервісній підтримці медичних закладів усіх рівнів.

Зв'язатися з нами

Наша візія:
Бути ефективною та професійною командою, чутливою до потреб своїх клієнтів, лідером із впровадження лабораторних та медичних рішень за кращими світовими стандартами
Наша місія

HLR – системна компанія, створена для постачання лабораторного та медичного обладнання, покращення надання медичних послуг, пошуку інноваційних рішень та впровадження найкращих світових практик у закладах охорони здоров’я.

Постачаємо обладнання, реагенти та витратні матеріали по всьому спектру лабораторних досліджень: гематології, біохімії, сечі, а також загальне лабораторне обладнання.

Ми постійно розширюємо асортимент продукції, постачаємо та виробляємо нові товари, виходячи з вимог наших клієнтів та сучасних світових тенденцій розвитку ринку продуктів для клініко-діагностичних лабораторій.

В продуктовому портфелі представлені такі бренди

Лабораторне обладнання та реагенти
Реагенти
Лабораторний посуд та витратні матеріали
Медичні меблі
Реагенти
Медичне обладнання
HLR за
Експертність Ми готові ділитися досвідом і навчати наших партнерів, тому регулярно проводимо наукові конференції і майстер-класи.
Чесність Ми впевнені, що чесні партнерські відносини – запорука розвитку тривалого і продуктивного співробітництва.
Новаторство Ми пропонуємо нашим партнерам нові та найбільш вигідні рішення. Йдемо вперед і завжди готові до нововведень.
Лояльність Довгострокова робота – наш головний пріоритет. Ми завжди йдемо на зустріч і пропонуємо кращі рішення Ваших потреб.
Командність Якщо Ваш персональний менеджер відсутній – будь-який з наших співробітників допоможе Вам. Наша компанія працює як єдиний організм.